Rozlosování - žáci, dorost, muži, přípravka
23.04.2016 10:09
muži "A" | |||||
15 | NE | 27.3. | 15:00 | Pačlavice - J | |
16 | NE | 3.4. | 15:30 | J - Slavkov | |
17 | NE | 10.4. | 15:30 | Čebín - J | |
18 | NE | 17.4. | 16:00 | J - Rousínov "B" | |
19 | NE | 24.4. | 16:00 | Rájec - J | |
20 | NE | 1.5. | 16:30 | J - Vyškov "B" | |
21 | NE | 8.5. | 16:30 | Líšeň "C" - J | |
22 | SO | 14.5. | 16:30 | J - Podolí | |
23 | NE | 22.5. | 16:30 | Vilémovice - J | |
24 | NE | 29.5. | 16:30 | J - Medlánky | |
25 | NE | 5.6. | 16:30 | J - Černá Hora | |
26 | NE | 12.6. | 16:30 | Lipovec - J | |
14 | NE | 19.6. | 16:30 | J - Soběšice | |
muži "B" | |||||
13 | volno | ||||
14 | SO | 16.4. | 16:00 | J - Lažany | |
15 | SO | 23.4. | 16:00 | Doubravice "B" - J | |
16 | SO | 30.4. | 16:30 | J - Cetkovice | |
17 | volno | ||||
18 | SO | 14.5. | 13:15 | J - Vavřinec "B" | změněno |
19 | volno | ||||
20 | SO | 28.5. | 16:30 | J - Skalice n. Svit. "B" | |
21 | NE | 5.6. | 13:00 | Olomučany "B" - J | |
22 | SO | 11.6. | 16:30 | J - Lipůvka "B" | |
19) | SO | 18.6. | 16:30 | Voděrady - J | |
dorost | |||||
11 | SO | 16.4. | 13:30 | K/J - Knínice | |
12 | SO | 23.4. | 16:00 | Drnovice - K/J | |
13 | SO | 30.4. | 14:00 | K/J - Svitávka | |
14 | volno | ||||
15 | volno | ||||
16 | NE | 22.5. | 14:00 | V.Opatovice - K/J | |
17 | SO | 28.5. | 14:15 | Boskovice "B" - K/J | hřiště ČH změna |
18 | SO | 4.6. | 14:00 | K/J - Rájec | |
10 | SO | 11.6. | 13:30 | Kunštát "B" - K/J | |
Olešnice/Žijeme hrou se po podzimní části odlásili ze soutěže | |||||
mladší žáci | |||||
14 | SO | 9.4. | 10:00 | J - Sloup/Vysočany | |
15 | SO | 16.4. | 13:30 | Cetkovice - J | |
16 | SO | 23.4. | 10:00 | J - Šošůvka | |
17 | CT | 5.5. | 17:30 | Lipovec - J | změněno |
18 | SO | 7.5. | 13:00 | J - Žijeme hrou "B" | |
25 | ST | 11.5. | 17:00 | J - Boskovice | |
19 | NE | 15.5. | 10:00 | Ráječko - J | |
20 | SO | 21.5. | 10:00 | J - Benešov | |
26 | ST | 25.5. | 17:00 | V.Opatovice - J | |
21 | NE | 29.5. | 10:00 | Blansko "B" - J | |
22 | volno | ||||
23 | NE | 12.6. | 14:00 | Adamov/Řícmanice - J | |
24 | SO | 18.6. | 13:00 | J - Drnovice |
Starší přípravka se po podzimu zařadila do první skupiny a bude bojovat o celkové 1.-12.-té místo
Starší přípravka 5+1 | |||||
1. | SO | 7.5. | Jedovnice | 9:00 | Ráječko - Letovice "A" |
J - Letovice "B" | |||||
10:30 | Ráječko - Letovice "B" | ||||
J - Letovice "A" | |||||
2 | SO | 14.5. | Boskovice | 9:00 | Boskovice "B" - J |
10:30 | Boskovice "A" - J | ||||
3 | SO | 21.5. | Blansko | 10:00 | J - Blansko "B" |
11:15 | J - Blansko "A" | ||||
4 | SO | 28.5. | Ráječko | 9:00 | Lipůvka - J |
10:30 | Rájec - J | ||||
5. | PA | 3.6. | Kunštát | 17:00 | J - Svitávka |
18:00 | J - Žijeme hrou | ||||
6. | NE | 12.6. | Jedovnice | 9:00 | J - Ráječko |
Mladší přípravka 4+1 | |||||
8. | SO | 30.4. | Adamov | 9:00 | J - Letovice "B" |
10:30 | J - Letovice "A" | ||||
9. | ST | 4.5. | V. Opatovice | 16:30 | Knínice - J |
18:00 | V. Opatovice - J | ||||
10. | SO | 14.5. | Jedovnice | 9:00 | Adamov - Lažany |
J - Lipůvka | |||||
10:15 | J - Lažany | ||||
Adamov - Lipůvka | |||||
11. | SO | 21.5. | Adamov | 10:30 | J - Adamov |
12:00 | J - Ostrov | ||||
12. | SO | 28.5. | Rájec | 9:00 | Drnovice - J |
10:15 | Rájec - J | ||||
13. | SO | 4.6. | Adamov | 9:00 | J - Blansko "B" |
10:30 | J - Blansko "A" | ||||
14. | SO | 11.6. | Jedovnice | 9:00 | Boskovice "A" - Adamov |
Boskovice "B" - J | |||||
10:15 | Boskovice "B" - Adamov | ||||
Boskovice "A" - J |