Komentáře k utkání

Dorost

RDR Akademie D - SK Jedovnice 0:7 (0:4)

Branky: Prokeš 3, Šebela Jakub 2, Šebela Vít, Hloušek

Na hřišti Doubravice jsme odehráli celkem vyrovnanou partii. Prokázali jsme však větší vyzrálost v zakončení a vynikající Honza Svoboda v brance vytasil několik skvělých zákroků. Po zásluze jsme si tedy odvezli 3 body a opět si pojistili první příčku.

Svoboda Jan
V neděli 15.května naši žáci B zavítali do Knínic. Za velkého tepla jsme ve vyrovnaném zápase "vyždímali" maximum a dotáhli zápas do vítězného konce.

9:5 (5:5.)

Ve čtvrtek naši nejmladší hráči zavítali na hřiště Šošůvky, kde vyzvali tým Lipovce a sdružený tým Šošůvka/Sloup/Vysočany. Náš tým modrých si v zápasech poradil se soupeři a jasně v obou zápasech zvítězil. Tým zelených, sice oba zápasy v závěru prohrál, ale získané cenné zkušenosti se našemu týmu, který je složen s mladších dětí, budou v budoucnu hodit. Všem našim malým fotbalistům děkujeme za předvedený výkon.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Matuška Miroslav

Družstvo A šlo v prvním poločase do vedení. V druhé půli B tým vyvinul výborný tlak a vyrovnal skóre. Bohužel slibnou remízu B tým neudržel a o jeden gól prohrál. Výkon obou družstev byl vynikající a všichni předvedli bojovnost a "hlad" po vítězství.
Dorost

Jedovnice - Ochoz 2:1 (1:1)
Branky: Holý, Prokeš

Souboj prvniho a druheho tymu okresni souteze sliboval vyrovnany zapas a to se i potvrdilo. Hralo se v ohromnem tempu a v nejlepsim utkani naseho tymu v sezone jsme nakonec dokazali soupere pretlacit. Oplatili jsme tak Ochozi nasi jedinou porazku v soutezi a vratili se na prvni misto tabulky.

Žáci "A"

Jedovnice A - Knínice 4:4 (2:2)

Branky:
Vintr Štěpán
Hloušek Vojtěch 2x

Náš tým prohrával 2:0, ale do poločasu vyrovnal a v druhé půli otočil na 4:2. Bohužel stav neudržel a výsledná remíza byla asi zasloužená.

Žáci "B"

Jedovnice B - Vavřinec 0:3 (0:1)

Náš tým dobře vzdoroval, ale Vavřinec byl celý zápas lepší, a proto zaslouženě vyhral.

Žáci "C"
dívky - Žijeme hrou B 5:3 (3:3)
Branky: Raušová, Vybíhalová, Holý.
Dívčí výběr doplněn dvěma kluky (Holý, Štěpánek Ondřej) i přes sympatický herní projev opět body nezískal.

Starší přípravka
Jedovnice - RDR Ráječko 4:13 (2:5)
Branky: Grim L., Daniel M. 3x
Naši mladí fotbalisté vstoupili do utkání velmi bojovně, první poločas drželi se soupeřem krok, v druhé půli se však ukázala větší herní vyzrálost soupeře, který zaslouženě vyhrál.

Kotvrdovice/Jedovnice A - Bukovinka 13:3 (8:1)
Branky:
Janíček Marek 3
Šebela Jakub 2

Kotvrdovice/Jedovnice A- Vilémovice/Ostrov 15:2 (7:0).
Šebela David 6
Kratochvil Štěpán 1

Kotvrdovice/Jedovnice A - Bukovinka 8:3 (4:0)
Klimeš Jáchym 3

Kotvrdovice/Jedovnice B - Vilémovice/Ostrov 7:2 (2:0)
Hrazdíra Maxim 3
Beneš Lukáš 3

Již ve čtvrtek a opět na svém domácím hřišti, přivítali naši nejmladší hráči tým z Bukovinky a tým složený z hráčů Vilémovic a Ostrova. Oběma naším týmům se podařilo ve všech čtyřech duelech zvítězit a mohli si tak vychutnat závěrečnou děkovačku, kterou si všichni hráči bez vyjímky zasloužili.

Žáci
Knínice - Jedovnice "C"- dívky 2:1 (2:0)
Branka: Štěpánek Ondřej.
Dívčí výběr doplněn dvěma kluky (Holý, Štěpánek Ondřej), držel s domácím týmem krok a předvedl pohledný fotbal.