I.B třída dospělých skupina A

19. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Ryba Jakub - Ježek Michal, Vévodová Alice.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Chorvát David - Brezáni Dárius, Polonec Milan. Delegát: Laca Zdeněk.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Hrubý Josef - Budovič Pavel, Kopřiva Zbyněk. Delegát: Dofek Ladislav.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Rodinger Hynek - Pátek David, Špaček Jiří.

Sobota 20. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Julínek Jakub - Kuropata Radomír, Zukal Ladislav. Delegát: Kundelius Ladislav.

Sobota 20. 4. 2019 10:30

Rozhodčí: Daniel Petr - Musil Lukáš, Riška Dominik. Delegát: Sedláček Pavel.

Pátek 19. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Kučera Roman - Psota Tomáš, Brezáni Dárius. Delegát: Hrůza Jiří.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FC Soběšice 18 15 2 1 60:24 47 0 0
2. TJ Vilémovice 18 12 2 4 51:22 38 0 0
3. SK Babice nad Svitavou 18 11 3 4 48:20 36 0 0
4. TATRAN Kohoutovice 18 10 3 5 45:30 33 0 0
5. FK Vysočany - Šošůvka 18 8 3 7 42:43 27 0 0
6. SK Sokol Lipovec 18 7 5 6 35:30 26 0 0
7. FC Svratka Brno „B“ 18 7 4 7 39:31 25 0 0
8. FC Čebín 18 6 6 6 22:28 24 0 0
9. FK Rájec-Jestřebí 18 7 3 8 28:36 24 0 0
10. FK Černá Hora 18 5 3 10 29:37 18 0 0
11. FC Medlánky 18 5 3 10 28:41 18 0 0
12. FKD 18 5 3 10 22:50 18 0 0
13. SK Křenovice 18 3 3 12 24:58 12 0 0
14. TJ Dražovice 18 2 3 13 26:49 9 0 0

 

Okresní přebor PENALTY

19. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Saňák Jan - Pokorný Josef, Rejhon Josef.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Stria Jiří - Cápal Roman, Střecha Lubomír.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Kuropata Radomír - Wang Shitong, Brach Jaroslav.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Kropáček Pavel - Hnát Leoš, Havránek Vladimír.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Roučka Jiří - Kučera Radek.

Sobota 20. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Bureš Martin - Cápal Roman, Střecha Lubomír.

Pátek 19. 4. 2019 18:30

Rozhodčí: Barák Hynek - Šebela Václav, Jalový Josef.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Boskovice B 18 13 1 4 71:28 40 0 0
2. Rudice 18 13 1 4 40:15 40 0 0
3. Jedovnice 18 11 3 4 50:30 36 0 0
4. Olomučany 17 10 4 3 38:24 34 0 0
5. Ráječko B 18 9 2 7 45:29 29 0 0
6. Skalice 18 8 4 6 40:32 28 0 0
7. Olešnice 18 7 3 8 31:43 24 0 0
8. Bořitov 17 6 4 7 37:35 22 0 0
9. Letovice 18 6 4 8 33:43 22 0 0
10. Drnovice 18 6 3 9 35:40 21 0 0
11. Doubravice 18 6 2 10 22:35 20 0 0
12. Adamov 18 5 3 10 22:39 18 0 0
13. Vysočany/Šošůvka B 18 4 0 14 28:73 12 0 0
14. Sloup 18 3 2 13 26:52 11 0 0

 

Dorost

19. kolo

Neděle 21. 4. 2019 13:45

Rozhodčí: Králík Tomáš.

Neděle 21. 4. 2019 13:45

Rozhodčí: Bělák Marek.

Neděle 21. 4. 2019 13:45

Rozhodčí: Smekal Roman.

Neděle 21. 4. 2019 13:45

Rozhodčí: Ježek Michal.

Neděle 21. 4. 2019 13:00

Rozhodčí: Kučera Josef.

Sobota 20. 4. 2019 13:45

Rozhodčí: Kosička Libor.

Pátek 19. 4. 2019 10:00

Rozhodčí: Knecht Milan.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Starý Lískovec/Bohunice 18 14 2 2 83:20 44 0 0
2. SK Olympia Ráječko 18 12 3 3 58:19 39 0 0
3. FK Rájec-Jestřebí 18 12 2 4 55:36 38 0 0
4. Šlapanice/Blažovice 18 11 0 7 43:23 33 0 0
5. SK Moravská Slavia-fotbal 18 10 3 5 39:24 33 0 0
6. FKD 18 10 1 7 43:39 31 0 0
7. TJ TATRAN Rousínov 18 9 1 8 44:54 28 0 0
8. Malá Haná Knínice/Cetkovice 18 7 3 8 52:51 24 0 0
9. AFK Tišnov 18 5 5 8 39:49 20 0 0
10. Kotvrdovice/Jedovnice 17 6 1 10 33:60 19 0 0
11. FC Boskovice „B“ 18 5 2 11 49:63 17 0 0
12. Kobeřice/Nížkovice 18 4 3 11 43:63 15 0 0
13. Dolní Loučky/Čebín 17 3 2 12 28:64 11 0 0
14. FC Bučovice 18 2 2 14 17:61 8 0 0

 

III.třída muži


19. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Machálek Martin - Stloukal Jaroslav.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Prudil Pavel.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Barák Hynek - Bumbálek Jiří.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Bělák Marek.

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Jing Dagang - Bureš Martin, Liu Huimiao.

Neděle 21. 4. 2019 13:15

Rozhodčí: Kosička Libor - Stanček Martin, Prudil Pavel.

Sobota 20. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Roučka Jiří - Šebela Václav, Barák Hynek.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Opatovice 18 15 3 0 71:19 48 0 0
2. Svitávka 18 13 0 5 59:36 39 0 0
3. Kunštát B 18 11 2 5 72:45 35 0 0
4. Knínice 18 8 2 8 43:45 26 0 0
5. Ostrov 18 6 5 7 36:30 23 0 0
6. Kotvrdovice 18 5 7 6 31:33 22 0 0
7. Benešov 18 6 4 8 43:47 22 0 0
8. Vavřinec 18 5 6 7 42:39 21 0 0
9. Kořenec 18 5 6 7 32:44 21 0 0
10. Cetkovice 18 6 3 9 32:56 21 0 0
11. Vísky 18 5 4 9 31:44 19 0 0
12. Lipůvka 18 5 3 10 31:48 18 0 0
13. Lažany 18 4 6 8 22:41 18 0 0
14. Vranová 18 3 7 8 34:52 16 0 0

 

IV.třída muži


12. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Schüch Josef.

Neděle 21. 4. 2019 13:30
Doubravice B - Vavřinec B
 
Neděle 21. 4. 2019 13:30

Rozhodčí: Kučera Radek - Roučka Jiří.

Sobota 20. 4. 2019 16:00

Rozhodčí: Jalový Josef - Grepl Radek, Stloukal Jaroslav.

Sobota 20. 4. 2019 13:00

Rozhodčí: Cápal Roman - Bureš Martin, Střecha Lubomír.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Drnovice B 11 10 0 1 46:12 30 0 0
2. Letovice B 11 7 2 2 36:19 23 0 0
3. Voděrady 11 7 0 4 28:19 21 0 0
4. Skalice B 10 6 1 3 30:19 19 0 0
5. Lažánky 11 6 1 4 28:20 19 0 0
6. Doubravice B 10 4 1 5 20:23 13 0 0
7. Jedovnice B 10 3 1 6 27:29 10 0 0
8. Vísky B 11 2 0 9 16:47 6 0 0
9. Opatovice B 11 0 0 11 7:50 0 0 0

 

OP starší žáci


14. kolo

Neděle 21. 4. 2019 13:00
 
Neděle 21. 4. 2019 10:00
 
Neděle 21. 4. 2019 10:00
 
Čtvrtek 18. 4. 2019 17:00
 

18. kolo

Čtvrtek 18. 4. 2019 16:30
 

13. kolo

Pondělí 15. 4. 2019 17:00
 

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Jedovnice 12 11 1 0 53:7 34 0 0
2. Knínice 11 10 1 0 85:7 31 0 0
3. sdružené družstvo Letovice/Žijeme hrou 12 10 0 2 49:22 30 0 0
4. Ráječko 13 6 1 6 24:35 19 0 0
5. Černá Hora 12 5 2 5 31:32 17 0 0
6. Jevíčko 11 4 4 3 17:16 16 0 0
7. Opatovice 12 4 3 5 22:23 15 0 0
8. Svitávka 12 4 0 8 20:51 12 0 0
9. Olomučany 13 3 2 8 29:33 11 0 0
10. Lipovec 12 1 0 11 11:43 3 0 0
11. sdružené družstvo Benešov/Kořenec 12 1 0 11 10:82 3 0 0
 

Mladší žáci


12. kolo

Sobota 20. 4. 2019 15:00
 
Čtvrtek 18. 4. 2019 16:30
 
Úterý 16. 4. 2019 17:00
 

11. kolo

Úterý 16. 4. 2019 17:15
 
Neděle 14. 4. 2019 11:15
 

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Knínice 10 8 2 0 45:21 26 0 0
2. Letovice 10 8 1 1 59:22 25 0 0
3. Blansko B 10 6 0 4 45:34 18 0 0
4. Jedovnice 10 5 0 5 44:37 15 0 0
5. Jevíčko 10 5 0 5 34:38 15 0 0
6. Letovice B 10 3 1 6 33:42 10 0 0
7. Žijeme hrou B 10 3 1 6 36:53 10 0 0
8. Ráječko 10 3 0 7 24:41 9 0 0
9. OstrovVilémovice 10 1 1 8 24:56 4 0 0

 

Přípravka starší


 

Přípravka mladší