I.B třída

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Pačlavice-Dětkovice 26 17 6 3 65:26 57 0 0
2. FK Rájec-Jestřebí 26 15 3 8 55:43 48 0 0
3. TJ Vilémovice 26 12 6 8 62:54 42 0 0
4. SK Babice nad Svitavou 26 12 3 11 55:44 39 0 0
5. TJ Sokol Kobeřice 26 11 5 10 53:49 38 0 0
6. FK Podolí u Brna 26 11 4 11 56:49 37 0 0
7. SK Sokol Lipovec 26 10 6 10 49:44 36 0 0
8. FC Medlánky 26 9 8 9 44:42 35 0 0
9. FC Čebín 26 9 7 10 37:42 34 0 0
10. SK Křenovice 26 10 4 12 57:66 34 0 0
11. TJ Vysočany 26 10 3 13 54:70 33 0 0
12. FC Soběšice 26 9 3 14 51:58 30 0 0
13. SK Jedovnice 26 7 5 14 48:67 26 0 0
14. SK Slavkov u Brna 26 6 5 15 41:73 23 0 0

 

OP muži – konečná tabulka sezony 2017/18

1.Černá Hora              26        20        0          6          86:35   60        postup do KS I.B třídy

2.Boskovice B              26        17        4          5          77:43    55

3.Bořitov                      26        15        2          9          84:52    47

4.Olešnice                    26        14        2          10        68:56    44

5.Olomučany                26        12        6          8          64:61    42

6.Skalice                      26        13        1          12        78:75    40

7.Letovice                    26        13        0          13        54:59    39

8.Ráječko „B“              26        12        1          13        62:66    37

9.Rudice                      26        11        3          12        54:49    36

10.Adamov                  26        10        4          12        60:62    34

11.Sloup                      26        8          4          14        52:76    28

12.Doubravice              26        8          4          14        35:54    28

13.Šošůvka                   26        8          3          15        50:97    27

14.Lipůvka                   26        3          2          21        48:87   11        sestup do III.třídy

O pořadí na 11. a12. místě rozhodly vzájemné zápasy

Střelci:

25 - TraxlZdeněk  (FK Černá Hora), 23 – Vorlický Jiří (TJ Sokol Bořitov), Vach Tomáš (FK Adamov), 22 – Kubíček Michal (FC Olešnice), 21 - Stehlík Karel (AFK Letovice), Krátký Marek (TJ Šošůvka), Fadrný Martin (TJ Sokol Skalice), 16 – Beránek Ivan (TJ Sokol Olomučany), Fojt Lukáš (TJ Sokol Bořitov),….

 

III.třída muži – konečná tabulka sezony 2017/18

1.Drnovice                   26        19        3          4          88:27   60        postup do OP

2.Vísky            26        14        3            9        62:43    45

3.Velké Opatovice        26        14        3            9        89:53    45

4.Kunštát „B“               26        12        5          9          55:60    41

5.Cetkovice                  26        12        2          12        55:58    38

6.Vavřinec                   26        10        7          9          66:58    37

  7.Knínice                   26        11        3          12        62:69    36

8.Kotvrdovice               26        10        4          12        43:56    34

9.Lažany                      26          9        7          10        41:52    34

10.Ostrov                     26        10        4          12        71:73    34

11.Vranová                  26          9        5          12        64:82    32

12.Kořenec                   26          9        4          13        48:64    31

13.Benešov                  26          7        6          13        50:78    27

14.Ráječko „C“            26          6        4          16        53:74   22        sestup do IV.třídy

O pořadí na 2., 3. místě a 8., 9., 10. místě rozhodly vzájemné zápasy

Střelci:

31 – Žáček Pavel (TJ Sokol Drnovice), 30 - Niessner Marek (TJ Sokol Velké Opatovice), 24 – Abrahám Martin

(TJ Sokol Benešov), 23 – Gross Miroslav (TJ Ostrov), Sedláček Ondřej (TJ Sokol Velké Katovice), 19 – Slavíček Tomáš (SK Olympia Ráječko), Přikryl Tomáš (TJ Sokol Vísky), 17 – Štreit Miloslav (TJ Ostrov), Krčil Roman

(TJ Vranová), Letfus Michal (SK Cetkovice),…

 

IV.třída muži – konečná tabulka sezony 2017/18

1.Svitávka                   18        12        3          3          68:23   39        postup do III.třídy

2.Letovice „B“  18        12        3            3        65:25    39

3.Skalice „B“               18        12        3          3          76:29    39

4.Doubravice „B“         18        7          5          6          45:36    26

5.Vavřinec „B“ 18        7          4          7          31:44    25

6.Lažánky                    18        7          3          8          41:52    24

7.Voděrady                  18        5          5          8          35:53    20

8.Vilémovice „B“         18        5          3          10        35:49    18

9.Opatovice „B“           18        3          3          12        27:67    12

10.Vísky „B“                18        2          4          12        27:72    10

O pořadí na 1.,2., 3. místě rozhodly vzájemné zápasy

Střelci

21 – Meluzín Josef (TJ Sokol Skalice), 14 – Fiala Jan (TJ Sokol Skalice), 13 – Štark Michal (TJ Sokol Vísky), Kratochvíl Robert TJ Sokol Lažánky), 12 – Hanák Vít (SK Moravan Svitávka), 12 – Kubín Jan (SK Moravan Svitávka), 11 – Novák Tomáš (SK Moravan Svitávka), 10 – Novotný Adam (AFK Letovice),…

 

OP dorost – konečná tabulka sezony 2017/18

1.Kotvrdovice  12        9          2            1        36:16   29        postup do KS

2.Jaroměřice                 12        6          1            5        37:25    19

3.Drnovice                   12        5          2            5        31:24    17

  4.Sloup/Lipovec         12        1          1          10          9:48     4

Střelci:

17 – Valenta Josef (TJ Jaroměřice), 16 – Baláč David (TJ Sokol Drnovice), 15 – Opluštil Adam (TJ Sokol Drnovice), 13 – Hejna Jan (TJ Jaroměřice), 12 – Vlach Jan (TJ Sokol Drnovice), 8 – Krátký Jan (TJ Rakovec Kotvrdovice), Žáček Lukáš (TJ Sokol Drnovice), Huppert Milan (TJ Jaroměřice),….

 

OP starší žáci – konečná tabulka sezony 2017/18

1.Jedovnice                  20        16        1            3        84:23    49

2.Lipovec                     20        15        2            3      100:28    47

3.Boskovice B              20        13        4            3        93:63    42

4.Ráječko                     20        12        0            8        78:62    36

  5.Knínice                   20        11        2            7        54:42    35

6.Cetkovice                  20        10        2            8        75:46    32

7.Blansko B                 20          9        3            8        57:42    30

  8.Svitávka/Vísky        20          6        4          10        36:53    22

9.Letovice                    20          6        2          12        38:70    20

10.Opatovice                20          2        0          18        16:121    6

11.Jevíčko                    20          0        1          19        20:101    1

Střelci:

41 – Souček Jan (SK Olympia Ráječko), 35 – Schich Jan (SK Cetkovice), 33 – Zouhar Dominik (SK Sokol Lipovec), 26 – Nejezchleb David (SK Jedovnice), 22 – Hořava Adam (SK Sokol Lipovec), 20 – Hanák Adam (SK Moravan Svitávka), 17 – Palacký Patrik (SK Olympia Ráječko), 16 – Králík Filip (SK Jedovnice), 14 – Čejka František

 (FC Boskovice), Tetur Matěj (SK Jedovnice), Blažek Radek (TJ Malá Haná Knínice), …

 

OP mladší žáci – konečná tabulka sezony 2017/18

1.Letovice „A“ 24        21        3          0          154:27  66

2.Jedovnice                  24        17        3          4          148:49  54

3.Černá Hora                24        17        2          5          115:41  53

4.Boskovice „B“           24        17        0          7          129:62  51

5.Letovice „B“  24        14        2          8          91:82    44

  6.Knínice                   24        14        1          9          120:71  43

7.Olomučany                24        12        3          9          77:74    39

8.Žijeme hrou „B“        24        10        3          11        79:95    33

  9.Benešov/Kořenec     24        7          3          17        66:90    24

10.Ráječko                   24        7          2          15        73:124  23

11.Opatovice                24        4          6          14        52:99    18

12.Ostrov                     24        1          0          23        28:106  3

13.Olešnice/Žij. hrou    24        1          0          23        22:234  3

O pořadí na 12. a 13. místě rozhodly vzájemné zápasy

 

Střelci:

39 – Hédl Tomáš (FK Černá Hora), 33 – Jež Adam (AFK Letovice), 31 – Sedláček Martin, 29 – Rybář Jakub

(SK Jedovnice), Měkota Eliáš (TJ Malá Haná Knínice), 28 – Grepl Roman (Sokol Benešov/TJ Kořenec),

26 – Pala Vojtěch, Lepka Adam (AFK Letovice), 25 – Šebela Vít (SK Jedovnice), Ambroz Dalibor (TJ Malá Haná Knínice), 23 – Pelíšek Jan (AFK Letovice), Hrabec Vladimír (FC Boskovice),….

 

OP starší přípravka – konečná tabulka sezony 2017/18

1.Letovice „A“ 36        35        0          1          501:129            105

  2.Ráječko/Doubr. „A“ 36        31        1          4          407:132              94

3.Blansko „A“              36        30        0          6          408:133              90

4.Žijeme hrou „A“        36        29        1          6          306:184              88

5.Rájec             36        26        1          9          315:174              79

6.Boskovice „A“           36        25        1          10        363:172              76

7.Jedovnice                  36        24        2          10        329:178              74

8.Lipovec                     36        21        1          14        283:249              64

9.Adamov                    36        18        1          17        224:258              55

10.Blansko „B“            36        15        4          17        230:245              49

11.Letovice „B“            36        12        4          20        229:340              40

12.Ostrov/Vilémovice   36        10        3          23        225:361              33

13.Boskovice „B“         36        11        0          25        202:332              33

14.Ráječko/Doubr. „B“36           9        2          25        231:322              29

15.Žijeme hrou „B“      36          9        2          25        153:308              29

16.Svitávka                  36          9        2          25        146:340              29

17.Knínice                   36          6        1          29        138:337              19

18.Lažany                    36          5        1          30        132:341              16

19.Černá Hora              36          1        5          30          69:356                8

O pořadí na 12., 13. místě a 14.-16. místě rozhodly vzájemné zápasy

Střelci:

134 – Prokeš Adam (SL Sokol Lipovec), 102 – Sedlářek Martin (SK Jedovnice), 97 – Pelíšek Jan, 86 – Lepka Adam (AFK Letovice), Dračka David (SK Olympia Ráječko), 85 – Pala Vojtěch, 80 – Sič Filip (AFK Letovice),

72 – Burget Vilém (TJ Ostrov), Doležel Marek, Slanina Nikolas (FK Blansko), 71 – Plachý Tomáš (SK Olympia Ráječko), 70 – Hrdý Jan (AFK Letovice),…

 

OP mladší přípravka – konečná tabulka sezony 2017/18

1.Ráječko                     37        35        0          2          499:101            105

2.Jedovnice „A“           37        28        3          6          389:164            87

3Lipůvka                      37        27        4            6        315:142              85

  4.Kunštát/Žijeme „A“ 37        27        4          6          382:183            85

5.Blansko „A“              37        27        2          8          393:174            83

6.Letovice                    37        24        3          10        333:177            75

7.Vysočany                  37        24        0          13        282:156              72

8.Boskovice „A“           37        23        3          11        402:193            72

9.Olomučany                37        21        1          15        204:192            64

10.Rájec „A“                37        19        3          15        369:249            60

11.Boskovice „B“         37        19        1          17        286:258            58

12.Kunštát/Žijeme „B“  37        13        4          20        244:290              43

13.Černá Hora              37        12        0          25        189:287              36

14.Blansko „B“            37        10        1          26        191:382              31

15.Knínice                   37        10        0          27        250:395              30

16.Šošůvka/Ostrov        37          9        0          28        186:355              27

17.Benešov/Kořenec     37          8        2          27        173:403              26

18.Jedovnice „B“          37          6        1          30        162:422              19

19.Rájec „B“                37          0        4          33        59:586                 4

20.Bukovinka               19          1        0          18        46:245                 3

O pořadí na 3., 4. místě a 7., 8. místě rozhodly vzájemné zápasy

Střelci:

163 – Pospíšil Jiří (AFK Letovice), 160 – Brumovský Miroslav (FK Rájec-Jestřebí), 119 – Vintr Štěpán

(SK Jedovnice),105 – Hirt Štěpán (TJ Malá Haná Knínice), 95 - Kovář Nikola FK Kunštát/Žijeme hrou „B“),

90 – Feilhauer Filip (SK Olympia Ráječko), 86 – Sedláčková Jana (SK Jedovnice), Odehnal Marek

(TJ Šošůvka), 85 – Buš Marek (FK Rájec-Jestřebí), 83 – Kopecký Kryštof (SK Olympia Ráječko), 81 – Kolář Šimon, 76 – Svoboda Šimon (ASK Lipůvka), Müller Alex, 73 – Rychtařík Luboš (FK Blansko),…