Postup!!!

12.08.2014 21:41

Ráječko "B"  –  J   1: 4 (1 : 1)
Branky: Martin Tajnai 2, Gromský, Milko

Ráječkovské hřiště není z těch, na kterých by se naše mužstvo běžně „prohánělo“, i z tohoto důvodu jsem já osobně byla docela zvědavá, „jak se s tím popasujeme a s jakou se potážeme.“ (Pravda, dobré mužstvo musí odehrát dobrý zápas kdekoliv!). Prvních 10 minut bylo takových - no, nijakých, rozpačitých, neučesaných nebo nevím, jak jinak to popsat. Pak se znalec místního plácku, Mates Tajnai, rozhodl situaci řešit a zdálo se, že vyřešit tento zápas nebude vážnější problém . Hlavní sudí mezitím naprosto správně (samozřejmě za naprostého nesouhlasu a nepochopení domácích) vyloučil domácího hráče – a bylo otázkou, co to bude pro vývoj zápasu znamenat. Znamenalo to vyrovnání na 1 : 1 , což ale bylo také „gólově“ všechno, co jsme do půlky viděli - a bylo to také všechno, co si vůči nám „gólově“ domácí v tomto zápase dovolili. Na poločasový stav 1 : 1 reagovali naši ve druhé části třemi góly, čímž splnili roli favorita a potvrdili, že fotbalový podzim jim zatím fakt „štymuje a šmakuje“. (Óóóóóo´, kéž by nám to vydrželo!) O góly ve druhé části se podělili Honza Gromský, již zmíněný Martin Tajnai a Libor Milko. Celkově byl tento zápas příjemným zpestřením jinak všedního úterka, takový vylepšený trénink na první domácí zápas , kdy nás už za 4 dny čeká Doubravice... Což bude asi už úplně jiná kava !!!