Prohráli jsme se ctí

30.07.2014 19:48

V druhém předkole Krajského poháru k nám zavítalo mužstvo Boskovic (účastník 1.A třídy). Hned v třetí minutě jsme obdrželi branku z pokutového kopu, ale rychle jsme se vratili do zápasu a postupně jsme byli pro Boskovice minimálně vyrovnaným soupeřem. Hlavičkou srovnal skóre Borek. Tentýž hráč bohužel v 44.minutě neproměnil pokutový kop a tak se odcházelo do kabin za nerozhodného výsledku.

Do druhé půle jsme vystřídali brankáře a postupně i několik hráčů. Bohužel nám vůbec nevyšel začátek a tak jsme brzo prohrávali 1:4 a zdálo se být po zápase.. Jenže kluci přidali na důrazu, vyrovnali hru a brankami Gromského a Lehotského málem i skóre. Ke konci jsme už byli my lepším týmem a po pěkných akcích, se do gólových situací dostal Tajnai a Gryc. Boskovice si ale nakonec postup uhlídali. Z Krajského poháru jsme tedy vypadli se ctí a se zjištěním, že dokážeme držet krok s týmy hrajícími vyšší soutěže. Snad se nám tyto výkony podaří přenést i do Okresního přeboru.

J  -  Boskovice "A"  3:4 (1:1), branky: Borek, Gromský, Lehotský