Turnaj st. žáků

22.06.2020 20:39

Starší žáci SK Jedovnic se zúčastnili turnaje Ochozská kopačka, který byl pořádan TJ Ochozí u Brna. Turnaj byl rozehraný v prosinci 2019 a byl odehrán celkem 4-kolově. Poslední kolo se po coronavirové odluce konalo na travnatém fotbalovém hřišti  v Ochozi u Brna v sobotu 13.6.2020. Dílčího turnaje se účastnily 4 týmy: Ochoz u Brna, Těšany, Podolí a Jedovnice. Říčany u Brna, které odehrály 3 předchozí kola turnaje, se posledního finálového kola turnaje nezúčastnily. Mužstvo starších žáků SKJ, které bylo doplněno řadou mladších žáků, podalo velmi dobrý výkon i přesto, že se hrálo netradičně na celé hřiště 1x20min.

Výsledky:

SKJ - Ochoz u Brna 1:1

SKJ - Těšany 0:3

SKJ: Podolí 2:1

Starší žáci SKJ si svými výkony zajistili 2. místo v tomto turnaji a v celkovém hodnocení turnaje Ochozská kopačka se umístili také na krásném 2. místě za skvěle hrajícím mužstvem z Těšan.

Velké poděkování patří všem hráčům SKJ za vzornou reprezentaci našeho fotbalového oddílu.

Trenéři: J.Borek, J.Urbánek, J. Bayer