V neděli proběla VH SK Jedovnice na které jsme zhodnotili lonský rok a probrali jsme strategii na nadcházející sezónu.

Příprava mužů

04.06.2021 13:51
SK Jedovnice - FK Blansko (dorost) Neděle 6. 6. v 10:00 hod.

26.05.2021 15:53
Valná hromada fotbalového klubu SK Jedovnice z.s. se uskuteční v neděli 20.6. v 10:00 v prostorách KD.

Aschheim

26.05.2021 15:49
Tradiční kadoroční fotbalový turnaj mládeže v Aschheimu, který se měl konat v červenci, byl bohužel nyní zrušen..

J - Ochoz 4:1

26.05.2021 15:47
Mladší žáci sehráli 25.5.2021 první pokoronavirové přátelské utkání s týmem Ochozi u Brna. Na obou týmech byla po delší době již od začátku utkání patrná dlouhodobá zápasová, ale i tréninková absence. První půli jsme začali lépe a dostali se do vedení 1:0. Do konce poločasu stihl soupeř vyrovnat a...

Přátelák - ml. žáci

20.05.2021 10:37
V útery 25.5. od 17:00 se na našem hřišti odehraje přátelské utkání mladších žáků proti Ochozi.

Ukončení soutěží

06.05.2021 18:19
Soutěžní fotbalový ročník 20/21 byl na základě rozhodnutí VV FAČR ukončen.

Brigáda

02.05.2021 08:53
V sobotu 8.5. bude v případě vhodného počasí od 9:00 na fotbalovém hřišti bigáda. Navezeme prosívku pod lavečky a potom lavečky osmirkujeme a natřeme. Určitě se dostaneme i na úklid uvnitř i vně našeho areálu. Čím více dobrovolníků přijde, tím dříve bude hotovo :o) Občerstvení zajištěno