Rozlosování - podzim 2019

muži "A"  
2 SO 10.8. 17:00 J  -  Doubravice  
3 SO 17.8. 17:00 Letovice  -  J  
4 SO 24.8. 17:00 J  -  Kunštát "B"  
5 NE 1.9. 16:30 Vys./Šoš. "B"  -  J Vysočany
6 SO 7.9. 16:30 J  -  Bořitov  
7 SO 14.9. 16:00 Ráječko "B"  -  J  
8 SO 21.9. 15:30 J  -  Opatovice  
9 NE 29.9. 15:30 Skalice  -  J  
10 SO 5.10. 15:00 J  -  Olomučany  
11 NE 13.10. 15:00 Olešnice  -  J  
12 SO 19.10. 14:30 J  -  Drnovice  
13 SO 26.10. 14:00 Rudice  -  J  
1 SO 2.11. 14:00 J  -  Adamov  
14 NE 10.11. 13:30 Adamov  -  J  

 

muži "B"
2 SO 10.8. 14:00 J  -  Doubravice
3 NE 18.8. 17:00 Letovice "B"  -  J
4 SO 24.8. 14:00 J  -  Opatovice
5 NE 1.9. 16:30 Lažánky  -  J
6 SO 7.9. 13:30 J  -  Skalice "B"
7       volno
8 NE 22.9. 15:30 Lažany  -  J
9 SO 28.9. 15:30 Doubravice "B"  -  J
10 SO 5.10. 12:00 J  -  Letovice "B"
11 SO 12.10. 15:00 Opatovice "B"  -  J
12 SO 19.10. 11:30 J  -  Lažánky
13 NE 27.10. 11:30 Skalice "B"  -  J
1 SO 2.11. 11:00 J  -  Lažany
14       volno

 

starší žáci
1       volno
2 SO 7.9. 10.00 J  -  Černá Hora
3 CT 19.9. 17:00 Benešov  -  J
4 SO 21.9. 10:45 J  -  Jevíčko
5 CT 26.9. 17:00 Olomučany  -  J
6       volno
7 NE 13.10. 14:00 Černá Hora  -  J
8 NE 20.10. 14:15 J  -  Benešov
9 NE 27.10. 9:30 Jevíčko  -  J
10 NE 3.11. 10:45 J  -  Olomučany

 

mladší žáci
4       volno
3 NE 1.9. 11:15 Jevíčko  -  J
2 ST 4.9. 17:30 J  -  Doubravice
5 NE 8.9. 10:30 Vys./Šoš.  -  J
6 ST 11.9. 17:00 J  -  Lažany
7 NE 15.9. 9:00 Blansko "B"  -  J
8 SO 21.9. 9:00 J  -  Opatovice
9       volno
10 SO 5.10. 9:00 J  -  Černá Hora
11 SO 12.10. 13:00 Vavřinec  -  J
12 NE 20.10. 12:45 J  -  Žijeme hrou
13 SO 26.10. 14:00 Lip./Ostr.  -  J
1 NE 3.11. 9:00 J  -   Adamov

 

starší přípravka
1 CT "A"  -  "B" Kotvrdovice
  5.9.    
  17:00    
       
2 SO "A"  -  Boskovice "B" turnaj
  7.9. "B"  -  Boskovice "C" Kotvrdovice
  od 9:00 "A"  -  Boskovice "C"  
    "B"  -  Boskovice "B"  
       
3 SO Blansko "A"  -  "A" turnaj
  14.9. Blansko "B"  -  "B" Blansko
  od 10:00 Blansko "A"  -  "B" ul. Údolní
    Blansko "B"  -  "A"  
       
4 ST "A"  -  Šošůvka turnaj
  18.9. "B"  -  Ben./Koř. Kotvrdovice
  od 17:00 "B"  -  Šošůvka  
    "A"  -  Ben./Koř.  
       
5 SO Ráječko  -  "A" turnaj
  21.9. Rájec  -  "B" Ráječko
  od 9:00 Ráječko  -  "B"  
    Rájec  -  "A"  
       
6 SO "A"  -  Opatovice turnaj
  28.9. "B"  -  Letovice Kotvrdovice
  od 9:00 "B"  -  Opatovice  
    "A"  -  Letovice  
       
7 NE Doubravice  -  "B" turnaj
  6.10. Boskovice "A"  -  "A" Doubravice
  od 10:00 Doubravice  -  "A"  
    Boskovice "A"  -  "B"  
       
8 SO "A"  -  Knínice turnaj
  12.10. "B"  -  Cetkovice Kotvrdovice
  od 9:00 "B"  -  Knínice  
    "A"  -  Cetkovice  
       
9 SO Žijeme hrou  -  "B" turnaj
  19.10. Svitávka  -  "A" Kunštát
  od 10:00 Žijeme hrou  -  "A"  
    Svitávka  -  "B"  
       
10 SO "A"  -  Bukovinka turnaj
  26.10. "B"  -  Olomučany Jedovnice
  od 9:00 "A"  -  Olomučany  
    "B"  -  Bukovinka  
       
11 PO Lipovec  -  "A" turnaj
  28.10. Lipovec  -  "B" Lipovec
  od 10:00    

 

mladší přípravka
1 SO Bukovinka  -  Černá Hora turnaj
  31.8. J  -  Bořitov Kotvrdovice
  od 9:00 Bukovinka  -  Bořitov  
    J  -  Černá Hora  
       
2 SO Kunšt./Žij. Hrou  -  J pořádá Svitávka
  7.9. Svitávka  -  J hřiště Kunštát
  od 9:30    
       
3 SO J  -  Šošůvka turnaj
  14.9. Bukovinka  -  Knínice Kotvrdovice
  od 9:00 J  -  Knínice  
    Bukovinka  -  Šošůvka  
       
4 SO Blansko "B"  -  J turnaj
  21.10. Blansko "A"  -  J Blansko
  od 10:00   ul.Mlýnská
       
       
5 SO J  -  Boskovice "A" turnaj
  28.9. J  -  Boskovice "B" Bukovinka
  13:30    
       
6 SO Letovice "B"  -  J turnaj
  5.10. Letovice "A"  -  J Letovice
  od 9:00    
       
7 SO Bukovinka  -  J turnaj
  12.10. Lipovec  -  J Bukovinka
  od 10:00    
       
8 SO J  -  Olomučany turnaj
  19.10. J  -  Lipůvka Bukovinka
  od 13:30    
       
9 NE Doubravice  -  J turnaj
  27.10. Ráječko  -  J Doubravice
  od 10:00    

 

 

RAKOVEC KOTVRDOVICE - Rozlosování podzim 2019
Datum Čas Družstvo Zápas   hřiště
7.8. 17:30 dorost Kotvrdovice/Jed - Bystrc příprava Jedovnice
10.8. 17:00 dorost Knínice - Kotvrdovice/Jed   Knínice
11.8. 17:00 muži Knínice - Kotvrdovice    
18.8. 13:45 dorost Kotvrdovice/Jed - Šlapanice    
18.8. 17:00 muži Kotvrdovice - Vavřinec    
24.8. 13:00 dorostenky turnaj dorostenek turnaj Bezměrov
25.8. 10:00 ženy Kotvrdovice - Valašské Klobouky pohár  
25.8. 13:45 dorost Kotvrdovice/Jed - Tišnov    
25.8. 17:00 muži Drnovice B - Kotvrdovice    
1.9. 10:00 ženy Kotvrdovice - Nové Sady pohár?  nebo K - Bezměrov
1.9. 13:15 dorost Kotvrdovice/Jed - Rousínov    
1.9. 16:30 muži Kotvrdovice - Vranová    
7.9. 10:00 přípravka Jedovnice AB, Boskovice BC    
8.9. 16:30 muži Kořenec - Kotvrdovice    
14.9. 16:00 dorostenky Kotvrdovice - Bezměrov    
15.9. 10:00 ženy Kotvrdovice - Tasovice    
15.9. 12:45 dorost Kotvrdovice/Jed - Pozořice    
15.9. 16:00 muži Kotvrdovice - Lipůvka    
21.9. 10:00 dorost Slavkov - Kotvrdovice/Jed    
21.9. 15:30 muži Ostrov - Kotvrdovice    
22.9. 10:00 ženy Kotvrdovice - Lokomotiva Brno B    
22.9. 13:00 dorostenky Kotvrdovice/ŽH - Nové Sady   Kunštát
29.9. 12:15 dorost Kotvrdovice/Jed - Řečkovice    
29.9. 15:30 ženy Troubsko - Kotvrdovice    
29.9. 15:30 dorostenky Vsetín - Kotvrdovice/ŽH   UT - Pod Pecníkem
29.9. 15:30 muži Kotvrdovice - Benešov    
5.10. 10:00 dorost Moravská Slavia - Kotvrdovice/Jed   Vojtova
5.10. 15:00 dorostenky Kotvrdovice/ŽH - Vlkoš    
6.10. 10:00 ženy Kotvrdovice - Jevišovice    
6.10. 15:00 muži Vísky - Kotvrdovice    
12.10. 11:00 ženy Okříšky - Kotvrdovice    
12.10. 15:00 muži Kotvrdovice - Cetkovice    
13.10. 11:45 dorost Kotvrdovice/Jed - Rájec/Sloup    
13.10. 10:00 dorostenky Zlín - Kotvrdovice   Lužkovice 
19.10. 12:15 dorost Kotvrdovice/Jed - Ráječko    
20.10. 10:00 ženy Kotvrdovice - Medlánky    
20.10. 14:30 muži Kotvrdovice - Voděrady    
27.10. 10:00 dorost Újezd/Tuřany - Kotvrdovice /Jed   Újezd u Brna
26.10. 14:00 muži Sloup - Kotvrdovice    
27.10. 15:00 ženy Líšeň B - Kotvrdovice   UT
3.11. 10:45 dorost Kotvrdovice/Jed - FKD    
3.11. 14:00 muži Kotvrdovice - Svitávka    
9.11. 13:30 muži Svitávka - Kotvrdovice